پوشاک الیاف طبیعی آریسا به عنوان پیشرو در صنعت پوشاک ایران و اولین تولید کننده ی پوشاک الیاف طبیعی در شرق کشور فعالیت خودرا با هدف تولید پوشاک با طراحی های خاص و اصیل ایرانی و با الیافی کاملاً طبیعی از رده سنی 5 سال به بالا و جنسیت ) مردانه و زنانه ( به صورت عمده و خرده فروشی در قالب فروشگاهی با برند ایرانی آریسا ) ثبت شده در اداره ثبت علائم تجاری( آغاز نموده است.
استفاده از پوشاکی با ریشه های کاملاً گیاهی که دوست سلامتی و محیط زیست است به کارگیری طراحان زبردست و خیاطان ماهر روزهایی پر از سر سبزی برای صنعت پوشاک کشور نوید می دهد .

افتخارات آریسا

اولین و تنها تولید کننده ی پوشاک الیاف طبیعی در شرق کشور و یکی از گسترده ترین شبکه های پخش پوشاک الیاف طبیعی در کشور با بیش از 100 عامل فروش.

خط مشی

پوشاک الیاف طبیعی آریسا به عنوان پیشرو در صنعت پوشاک ایران در راستای پیاده سازی استاندارد های بین المللی مدیریت کیفیت خط مشی خود را به شرح ذیل اعلام می نماید.
1- اعتقاد به اصول مشتری مداری و ارتباط جامع و دوستانه با مشتری
2- ارائه محصولات متنوع با طراحی و سبکی کاملاً ایرانی
3- استفاده از الیافی کاملاً طبیعی
4- تحکیم جایگاه به عنوان یک برند ایرانی و تلاش برای دستیابی به بازارهای جهانی
خانواده آریسا خود را متعهد به اهداف و اصول فوق دانسته و همواره استراتژی های خود را با توجه به اهداف فوق پایه گذاری می نماید.

امور مشترکین

بخش امور مشترکین پوشاک الیاف طبیعی آریسا پل ارتباطی بین مشتریان وخانواده ی آریسا می باشد، فعالیت های این بخش عبارتند از :
1- ثبت اطلاعات مشتریان
2- جمع آوری و بررسی شکایات ، انتقادات و پیشنهادات
3- ارسال sms های مناسبتی و اطلاع از حراج ها به مشترکین
به منظور تماس مستقیم با امور مشترکین پوشاک الیاف طبیعی آریسا با شمارهای زیر تماس حاصل فرمایید.
09151000713 - 05133444616
همچنین شما می توانید برای اطلاع از حراج ها و sms های مناسبتی با ارسال کلمه پوشاک آریسا یا arisanfc به سامانه 10008590 نسبت به آن اقدام کنید.

شیوه ی شست وشوی پوشاک الیاف طبیعی آریسا

1- قبل از شست و شو لباس را پشت و رو نمایید . برای شست شو از مایع لباسشویی مرغوب استفاده کنید در نظر داشته باشید به هیچ وجه پودر لباس شویی مورد استفاده قرار نگیرد
2- شست و شوی با ماشین لباسشویی توصیه میگردد در صورت شست و شو با دست از چلاندن بیش از حد خودداری نمایید
3- شست و شوی با آب سرد ( 30 درجه سانتیگراد ) و به مدت زمان 8 الی 15 دقیقه انجام گیرد.
4- لباس را دور از تابش مستقیم خورشید خشک کنید و با اتو بخار به صورت غیر مستقیم شکل و فرم دهید.

فواید استفاده از پوشاک الیاف طبیعی

الیاف طبیعی مانند دیگر عناصر طبیعت دارای حیات هستند و در شرایط مختلف رفتارهای مختلفی از خود نشان می دهند . اینگونه الیاف هنگام سرما منقبض می گردند که مانع عبور جریان هوا از میان مولکول های خود می شوند و با این عمل ایجاد گرما می نمایند. در مقابل هنگام سرما منبسط شده و باعث ایجاد احساس خنکی گردند . پنبه یک نوع خاص از الیاف طبیعی می باشد که به دلیل خاصیت مویینگی به راحتی عرق را جذب می کند و در طول خود پخش می کند و بدن را خنک نگه می دارد . پوشاک الیاف طبیعی برای سلامتی و راحتی پوست بسیار موثر است و به پوست امکان تنفس طبیعی می دهد. اینگونه الیاف قابلیت بازگشت به طبیعت و قرار گرفتن در چرخه طبیعی را دارد . و برای سلامت پوست نیز مفید است.